ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΚΚΕΝΤΡΟ ΤΡΙΒΕΙΟ ΧΟΥΦΤΑΣ TOTAL (TF2031256) 320W
  • Κατασκευαστής: TOTAL
  • Κωδικός Προϊόντος: 23-10086
    Διαθέσιμο / Παράδοση 1-3 ημέρες
  • MPN: TF2031256
  • Περιλαμβάνει ΦΠΑ
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ :
5 Γυαλόχαρτα
1 Σετ καρβουνάκια
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
ΤΑΣΗ 230V - 50Hz
ΙΣΧΥΣ 320W
ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΤΙΟ 12.000 rpm / min
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΒΑΣΗΣ 125mm