Dewalt DXWDCUT40E Μηχανή Κοπής Plasma Inverter 40A
  • Κατασκευαστής: DEWALT
  • Κωδικός Προϊόντος: 00310080
    Διαθέσιμο / Παράδοση 1-3 ημέρες
  • MPN: DXWDCUT40E
  • Περιλαμβάνει ΦΠΑ
Η Dewalt DXWDCUT40E είναι μια επαγγελματική μηχανή κοπής plasma inverter 40A, σχεδιασμένη για γρήγορη, καθαρή και ακριβή κοπή μετάλλων σε συνεργεία, εργοτάξια και βιομηχανικές εφαρμογές. Η τεχνολογία inverter εξασφαλίζει σταθερή απόδοση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και αξιόπιστη λειτουργία. Με ισχύ 5400W και μέγιστη ένταση 40A, προσφέρει αποτελεσματική κοπή σε μεταλλικές επιφάνειες, ενώ η συμπαγής και φορητή κατασκευή διευκολύνει τη μεταφορά και τη χρήση σε διαφορετικούς χώρους εργασίας. Χαρακτηριστικά Τύπος: Μηχανή κοπής Plasma Inverter Μέγιστη ένταση κοπής 40A Τεχνολογία inverter για σταθερή απόδοση Ιδανική για κοπή μεταλλικών επιφανειών Καθαρή και ακριβής κοπή Συμπαγής και φορητή κατασκευή Κατάλληλη για επαγγελματική χρήση Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας Τεχνικά Χαρακτηριστικά Κωδικός προϊόντος: DXWDCUT40E Τάση λειτουργίας: 230 V Ισχύς: 5400 W Ένταση λειτουργίας: 10 – 40 A Μέγιστο duty cycle στα 40A: 45% Τύπος τεχνολογίας: Inverter Plasma Μέγιστη ένταση κοπής: 40 A Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 380 x 610 x 510 mm Βάρος: 2.7 kg Εγγύηση: 2 έτη EAN: 8004386531730 Περιεχόμενα Συσκευασίας Μηχανή κοπής plasma inverter Γείωση / earth clamp Πιστόλι plasma