Dewalt DXWDMMA200TE Ηλεκτροσυγκόλληση Ιnverter MMA 200A 90%
  • Κατασκευαστής: AWELCO
  • Κωδικός Προϊόντος: 00310078
    Διαθέσιμο / Παράδοση 1-3 ημέρες
  • MPN: DXWDMMA200TE
  • Περιλαμβάνει ΦΠΑ
Dewalt DXWDMMA200TE Ηλεκτροσυγκόλληση Inverter MMA & TIG 200A είναι μια επαγγελματική inverter ηλεκτροκόλληση υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένη για απαιτητικές εφαρμογές συγκόλλησης MMA και TIG. Προσφέρει ισχυρό και σταθερό τόξο, εξαιρετική ποιότητα συγκόλλησης και μεγάλη αξιοπιστία σε καθημερινή χρήση. Με μέγιστη ένταση 200A και κύκλο λειτουργίας 60%, η συσκευή είναι ιδανική για επαγγελματίες τεχνίτες, συνεργεία, μεταλλικές κατασκευές και βιομηχανικές εφαρμογές. Η τεχνολογία inverter εξασφαλίζει μειωμένη κατανάλωση ενέργειας, ομαλή λειτουργία και εύκολη μεταφορά. Τεχνικά Χαρακτηριστικά: Τύπος συγκόλλησης: MMA & TIG Τάση λειτουργίας: 230V ~ 1ph Απορροφούμενη ισχύς MMA: 8,7 kVa / 6,8 kW Απορροφούμενη ισχύς TIG: 5,9 kVa / 4,5 kW Τάση χωρίς φορτίο MMA: 71V Τάση χωρίς φορτίο TIG: 14V Εύρος ρεύματος συγκόλλησης: 15 – 200A Κύκλος λειτουργίας: 200A @ 60% Διάμετρος ηλεκτροδίων: 1,6 – 5,0 mm Συμβατοί τύποι ηλεκτροδίων: AWS E6013, AWS E7018, AWS E308 Πλεονεκτήματα: Ισχυρό και σταθερό τόξο συγκόλλησης Υποστήριξη συγκόλλησης MMA και TIG Υψηλή απόδοση για επαγγελματική χρήση Συμπαγής και ανθεκτική κατασκευή Κατάλληλη για βαριές και απαιτητικές εργασίες Η Dewalt DXWDMMA200TE αποτελεί ιδανική επιλογή για όσους χρειάζονται αξιόπιστη inverter ηλεκτροκόλληση με υψηλή ισχύ, ευελιξία και επαγγελματικά αποτελέσματα.